www.equabanking.cz

Na adrese www.equabanking.cz na vás čeká internetové bankovnictví od Equa Bank. Internetbanking EQBK umožňuje nepřetržitě ovládat vaše finanční prostředky odkudkoliv, kde máte přístup k internetu.

Vyzkoušejte si equabanking co nejdříve. V případě potíží můžete kontaktovat klientské centrum, které je v provozu každý den od 08:00 do 21:00 na telefonním čísle 222 010 222.

Equa internet banka

Jako správná „internet banka“ vám Equa nabízí možnost založit si účet online. K tomu vám stačí zhruba 10 minut, občanský průkaz, emailová adresa a mobilní telefonní číslo pro potvrzení žádosti.

Takto můžete založit běžný i spořící účet, u běžného můžete zvolit vedení v cizí měně (EUR nebo USD). Přes internet lze tedy odeslat vyplněnou žádost, ale smlouvu musíte podepsat vlastnoručně. Equa není jen internetová (virtuální) banka, a tak můžete navštívit některou z kamenných poboček.

K dispozici je vám také pohodlná možnost nechat si zdarma dovézt smlouvu k podpisu až k vám domů. Potom vám už nic nebrání v tom využívat všech výhod, které internetové bankovnictví equabanking nabízí.

Pro další informace navštivte:
https://www.equabanking.cz/IBS/

« Equa bank
Equa bank